اسلایدر

تیترداغ - 3DAYE JAVAN

3DAYE JAVAN

اخبار و اطلاعات شبکه جوان

تیترداغ

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ :هیچ دخالتی روی داوری ها نکرده و نخواهم کرد

هومن افاضلی کارشناس فوتبال : فینال بازی ها گل سرسبد بازی های لیگ و حساس ترین آن ها بازی نفت تهران با سپاهان اصفهان است اگر نفت تهران بتواند بازی خود را ببرد ، با توجه به تفاضل گلی که دارد می تواند قهرمان شود و بقیه تیم ها برای دوم شدن و کسب سهمیه آسیایی تلاش می کنند.

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ :هیچ دخالتی روی داوری ها نکرده و نخواهم کرد
 
هومن افاضلی کارشناس فوتبال : فینال بازی ها گل سرسبد بازی های لیگ و حساس ترین آن ها  بازی نفت تهران با سپاهان اصفهان است اگر نفت تهران بتواند بازی خود را ببرد ، با توجه به تفاضل گلی که دارد می تواند قهرمان شود و بقیه تیم ها برای دوم شدن و کسب سهمیه آسیایی تلاش می کنند.
هومن افاضلی کارشناس فوتبال در خصوص اتفاقات هفته بیست و نهم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال به تیترداغ دوشنبه 18 فروردین گفت: من فکر می کنم که در بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران ، استقلال از تجربه خود استفاده کرد و همین تجربه باعث شد در شرایط استرس کنترل خود را حفظ کند. بازی دیروز دست فولاد بود اما به هر حال تصمیماتی که بازیکنان استقلال گرفتند درست تر بود و همین تصمیمات باعث برد دیروز استقلال شد. سیدمهدی رحمتی دروازبان تیم استقلال دیروز یکی از روزهای خوبش بود که با تجربه بالای خود جلوی حملات خوب بازیکنان جوان فولاد ایستاد. ببینید به هر حال تیم فولاد را یکسری بازیکنان جوان تشکیل می دهد و به نظر من جوانان این تیم هیچ وقت نمی توانستند این استرس و فشار در کورس قهرمانی بودن را به خوبی مدیریت کنند. رفتاری که دیروز از بختیار رحمانی دیدید حاصل از جوانی او بود که باعث اخراجش شد. پس از اخراج او تا زمانی که آندرانیک تیموریان از استقلال هم اخراج شود شما یک بازی تدافعی از فولاد را می دیدید و درست پس از اخراج تیموریان بود که در 20 دقیقه پایانی ما باز هم همان بازی همیشگی را از فولاد دیدیم اما با مقاومت خوب استقلال نتوانستند کاری از پیش ببرند و استقلال بازی را دیروز برد. وی در خصوص بازی نفت تهران با گسترش فولاد تبریز گفت: به هر حال تیم گسترش فولاد نه سقوط می کرد و نه قهرمان می شد و به عنوان یک مربی خیلی سخت است از بازیکنان بخواهی با همان انگیزه هفته دهم بازی کنند. اما نفت یکی از بازی های خوب خود را انجام داد. نفت تهران از مدیریت ، امکانات ، بازیکنان و کادر فنی خوب بهره مند است و همین چهار رکن ، برای قهرمانی از ارکان اصلی است که خوشبختانه نفت اینها را دارد. افاضلی در خصوص بازی پرسپولیس و راه آهن گفت: به نظر من دیروز برای نیلسون دروازبان تیم پرسپولیس روز بدش بود. پرسپولیس خوب حمله می کند اما گل نمی زند و در فوتبال یک قانون نانوشته است که گل نزنی گل می خوری. پرسپولیس علی رغم تجربه بالای خط دفاعی ، در حمله بازیکنان جوانی دارد و به نظرم تصمیمات خوبی برای حمله کردن به دروازه راه آهن نمی گرفتند و همین امر موجب باخت پرسپولیس شد. وی در پایان در خصوص هفته پایانی لیگ برتر نیز گفت: فینال بازی ها و در واقع گل سرسبد بازی های لیگ و حساس ترین آن ها  در هفته پایانی بازی نفت تهران با سپاهان اصفهان است. اگر نفت تهران بتواند بازی خود را ببرد ، با توجه به تفاضل گلی که دارد می تواند قهرمان شود و بقیه تیم ها برای دوم شدن و کسب سهمیه آسیایی تلاش می کنند. به هر حال روز جمعه همه نگاه ها به اصفهان است تا ببینیم در آنجا چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.
در ادامه محمد فنایی کارشناس داوری در خصوص نحوه قضاوت داوران در بازی های دیروز نیز گفت: این روزها بازی های حساسی در لیگ برتر وجود دارد و هیچ وقت در لیگ برتر بازی ها به این حساسیت نرسیده بود و کار داوری انقدر سخت نبوده است. خوشبختانه دیروز و هم در هفته گذشته داوران سربلند از بازی ها بربیایند. داوران امسال جوان تر شده اند و خیلی خوشحالم که این داوران سربلند از بازی های سخت بیرون آمدند و نمره مثبتی گرفته اند. ما برای روز جمعه که هفته پایانی لیگ برتر برگزار می شود از کمیته داوران می خواهیم که داوران را به خوبی و به درستی بچیند تا خدای نکرده حاشیه ای برای بازی ها ایجاد نشود. من خودم دیروز ناظر بازی پرسپولیس و راه آهن بودم و به نظرم داوران این بازی بسیار خوب قضاوت کردند. من از کمیته داوران می خواهم تا جلسه ای را با داوران بگذارند و آنها را از لحاظ روحی و روانی برای هفته پایانی آماده کند و چه بهتر است که در بازی های روز جمعه از داوران با تجربه تر استفاده کنیم. به هر حال مردم ما باید بر احساسات خود غلبه بکنند و به هر حال باید بپذیرند که خود تیم هم عامل عدم موفقیت در بازی ها هستند. به هر حال داور هم یک انسان است و انسان هم جائزالخطا. امیدوارم در هفته پایانی لیگ داوران با عدالت قضاوت کنند تا همه در پایان این دوره از مسابقات لیگ برتر به حق واقعی خود برسند.
مهدی تاج رئیس سازمان لیگ هم در پایان برنامه در خصوص اتهاماتی که علی نظرمحمدی سرمربی تیم داماش گیلان به او زده است گفت: ما مشغول این مسئله هستیم که لیگ برتر را سر وقت شروع کنیم و سر وقت تمام کنیم و مطمئن باشید لیگ را به درستی و به خوبی تمام خواهیم کرد. واقعاً حرف ها و شائبه هایی که برخی ها ایجاد می کنند برای خود ما هم عجیب است و هم خنده دار. ما در حال حاضر 4 جام قهرمانی را آماده کردیم و آمادگی و شرایط برپایی مراسم اهدای جام را در چهار شهر مختلف برای هر چهار تیمی که شانس قهرمانی دارد را خواهیم داشت.من در خصوص حرف های آقای نظر محمدی هم بعداً به وقتش پاسخ خواهم داد. باور کنید من اصلاً در نحوه چیدمان داوران در بازی ها نقشی ندارم. این خود کمیته داوران است که داوری ها را می چیند و روی نحوه داوری ها نظارت می کند. من فقط در پایان بازی ها نتایج را می پرسم و باور بفرمایید هیچ دخالتی روی داوری ها نکرده و نخواهم کرد. بهتر است که ما حالا که داریم سعی می کنیم که این هفته های پایانی لیگ به درستی و با نظم و انسجام خوبی برگزار شود ، دست به یک سری شایعه ها و حرف ها نزنیم و اجازه دهیم لیگ برتر با کیفیت بالایی که در این روزهای آخر پیدا کرده است به سرانجام مطلوب خود برسد.
تیترداغ کاری از گروه جوان و ورزش رادیو جوان است که روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:45 تا 10:15 از این شبکه رادیویی پخش می شود.
عوامل برنامه:
تهیه کننده:سولماز ادیبی
سردبیر:رضا دژبدی
گوینده:حسن اسماعیل پور
تاریخ ارسال: دوشنبه 18 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 11:44 ق.ظ | نویسنده: فاطمه نیکیان | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

ابزار هدایت به بالای صفحه