اسلایدر

برای هر باشگاهی اولویت اول مسائل انضباطی است - 3DAYE JAVAN
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

3DAYE JAVAN

اخبار و اطلاعات شبکه جوان

برای هر باشگاهی اولویت اول مسائل انضباطی است

برای هر باشگاهی اولویت اول مسائل انضباطی است

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال :براساس تصمیم آقای قلعه نویی سرمربی تیم قرارشد فعلاً آرش برهانی از تیم دور باشد تا بعداً درموردش تصمیم گیری کنیم، ما به شدت به او احتیاج داریم اما انضباط را فدای نتیجه گیری نمی کنیم.

برای هر باشگاهی اولویت اول مسائل انضباطی است
 
میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال :براساس تصمیم آقای قلعه نویی سرمربی تیم قرارشد فعلاً آرش برهانی از تیم دور باشد تا بعداً درموردش تصمیم گیری کنیم،  ما به شدت به او احتیاج داریم اما انضباط را فدای نتیجه گیری نمی کنیم.
بهروزعطایی سرمربی تیم کاله مازندارن در خصوص باخت دیروز تیمش مقابل متین ورامین در چارچوب مسابقات لیگ برتر والیبال به تیتر داغ روز دوشنبه 16 دی گفت: ما باید ببینیم بضاعت تیممان چقدر است. به هر حال ما هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ بازیکن از تیم هایی مثل باریج اسانس کاشان و متین ورامین بسیار پایین تر هستیم. ما پارسال تیم را برای قهرمانی بسته بودیم اما امسال مسئولان جوری تیم را بسته اند که فقط جزو 4 تیم اول باشیم. اما این نباید ضعف تیم ما را پوشش دهد. وی ادامه داد: به هر حال آن نگرشی که قبلاً نسبت به تیم کاله بود امسال نیست. شاید برای مسئولین تیم کاله اولویت، ساخت آن سالن جدید و مدرنی است که می خواهند تا پایان سال آن را به بهره برداری برسانند. از طرف دیگر ما نسبت به سال گذشته آقای موسوی ، آقای قائمی و یکی دو بازیکن خوب خارجی مان را از دست دادیم و در واقع خوب هزینه نکردیم. پارسال ما خرج بیشتری کرده بودیم اما امسال مسئولان بخاطر ساخت سالن هزینه های تیم را کاهش داده بودند. من از زمانی که تیم بسته شد این روز ها را پیش بینی می کردم. اما در کل من مطمئنم که ما جزو 4 تیم اول لیگ هستیم. بازی بعدی ما با تیم پیکان در آمل است و امیدوارم با شکست پیکان بتوانیم هر چند اندک جایگاه کاله را بهبود ببخشیم.
در بخش بعدی برنامه میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال روی خطوط تلفنی برنامه آمد و در خصوص آخرین وضعیت استقلال سخن گفت. وی ابتدا در خصوص حواشی ای که آرش برهانی برای تیم ایجاد کرده است گفت: به هر حال برای هر باشگاهی اولویت اول مسائل انضباطی است.  آرش برهانی بازیکن بزرگ و مهمی برای ماست و من هم به ایشان علاقه خاصی دارم. اما ایشان در روی نیمکت کاری را کرد که از چشم ما هم دور مانده بود اما وقتی بعداً فیلم بازی را دیدیم متوجه مسئله شدیم و به تصمیم قلعه نویی سرمربی تیم قرار شد فعلاً از تیم دور باشد تا بعداً درموردش تصمیم گیری کنیم. قبول داریم که به ما به شدت به او احتیاج داریم اما ما انضباط را فدای نتیجه گیری نمی کنیم. وی در خصوص مصدومان تیمش گفت: ما همه مصدومانمان زیر نظر تیم پزشکی استقلال مشغول مداوا هستنند. آندرانیک تیموریان پس از بازی با راه آهن اندکی مصدومیت داشت که با کمک تیم پزشکی مان به بهبودی لازم دست پیدا کرده است. از سایر مصدومانمان نیز فکر کنم فقط مهرداد اولادی به بازی بعدیمان مقابل استقلال خوزستان برسد و سایر مصدومانمان را همچنان در اختیار نداریم. امیدواریم برای بازی دربی که دو هفته دیگر داریم هیچ کدام از بازیکنمان مصدوم نباشند.
تیتر داغ کاری از گروه جوان و ورزش رادیو جوان است که روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:45 تا 10:15 از این شبکه رادیویی پخش می شود.
عوامل برنامه:
گوینده:پیمان طالبی
سردبیر و تهیه کننده:شکوفه موسوی
 

ابزار هدایت به بالای صفحه