اسلایدر

صوفی در آیین اختتامیه جشنواره جوانه: - 3DAYE JAVAN
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

3DAYE JAVAN

اخبار و اطلاعات شبکه جوان

صوفی در آیین اختتامیه جشنواره جوانه:

صوفی در آیین اختتامیه جشنواره جوانه:
جوانان سرمایه های اصلی رادیو به ویژه شبکه جوانند

معاون صدای رسانه ملی در سومین جشن جوانه رادیو جوان، جوانان را سرمایه های باارزش جامعه و رسانه دانستند که سرنوشت و آینده کشور در انتظار آنان است.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ آیین اختتامیه سومین جشنواره جوانه با حضور محمد حسن صوفی معاون صدای رسانه ملی، بهنام احمد پور مبارکه مدیر شبکه رادیویی جوان ، جمعی از مسئولین کشور، پیشکسوتان، هنرمندان رادیو و تلویزیون و جمع کثیری از مخاطبان رادیو در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

 در این مراسم "محمدحسین صوفی"، معاون صدا ضمن خوشامدگویی به همه حاضران در برج میلاد و تبریک ایام خجسته هفته وحدت و نیز ضمن تشکر از مخاطبان رادیو جوان و جشن جوانه و تشکر ویژه از هیأت داوران و مدیر شبکه رادیویی جوان گفت: بر اساس سرشماری سال ۹۰ جمعیت کشور ۷۵ میلیون نفر هستند که تحلیل این آمار نشان می دهد ۵/۲۳ میلیون نفر در رده سنی ۱۵ تا ۳۰ سال قرار دارند که اصلی ترین مخاطبان رادیو جوانند و از این تعداد ۱۰ میلیون نفر در رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال قرار دارند که به صورت ویژه ای مخاطبان شبکه جوان محسوب می شوند و به طور کلی نزدیک یک سوم جمعیت کشورمان را جوانان تشکیل می دهند.

 جوانان سرمایه های اصلی رادیو و شبکه جوان اند

 وی جوانان را قشر تاثیرگذار جامعه دانست و گفت: جوانان در حیات اجتماعی جامعه نقش برجسته ای دارند و با پیمودن مسیر رشد و بالندگی و پویایی سرنوشت و آینده کشور در انتظار آنان است، جوانان قشری هستند که پدران، مادران و مدیران آینده اند و سرمایه های رادیو به ویژه شبکه جوانند.

 صوفی با اشاره به تحولات رسانه ای عصر کنونی گفت: در عصر جدید رسانه ای، نگاه رسانه به مقوله برنامه سازی و مخاطبان تغییر کرده به این دلیل که در زمان های گذشته رسانه به صورت یکطرفه برنامه های خود را پیش می برد ولی در دوران جدید و به خصوص با وجود رسانه های مجازی این همکاری رسانه و مخاطب دوسویه شده است.

 معاون صدا، به رشد کمی و کیفی آثار ارسالی به جشنواره جوانه اشاره کرد و افزود: امسال برای سومین بار جشن جوانه  شبکه رادیویی جوان برگزار شد و شما شاهد حضور گسترده جوانان در این مراسم بودید و این اتفاق در نوع خود بی نظیر است.

 توجه به محیط زیست پیام مهم جشنواره جوانه

 معاون صدای رسانه ملی خاطرنشان کرد: جشنواره جوانه یکی ازاقدامات مناسب برای استعدادیابی و پیام مهم آن توجه بیش از پیش به محیط زیست است؛ زیرا کمک به ارتقای محیط زیست در عرصه فردی و اجتماعی از رسالت های مهم رادیو ورسانه ملی است.

 صوفی برگزاری جشن رویش و جشن جوانه را از مهمترین اقدامات رادیو جوان در راستای توجه به محیط زیست و حفظ جنگل ها و منابع طبیعی دانست.

 دکتر گلزاری معاون ساماندهی وزارت ورزش و جوانان هم با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم گفت: رادیو رسانه ای اثر گذار است که تاثیرات مهمی بر خانواده ها و سبک زندگی دارد، رادیو خانه من و خاستگاه خدمت گذاری به مردم کشور است.

 وی به تعامل دو سویه رادیو و وزارت ورزش و جوانان اشاره و تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با پیوند عمیق تر بین رادیو جوان و معاونت ساماندهی وزارت ورزش و جوانان از ظرفیت های رسانه برای پرکردن اوقات فراغت جوانان، تبیین هویت اسلامی – ایرانی، مشارکت جوانان در اداره کشور، توسعه اجتماعی، کاهش آسیب های اجتماعی و سروسامان دادن به مسایل معیشتی جوانان و ...  گام های موثری برداریم.

 در ادامه این مراسم بهنام احمدپور مبارکه مدیر شبکه رادیویی جوان در خصوص سومین جشنواره جوانه گفت: یکی از سیاست های اصلی شبکه رادیویی جوان در چند سال اخیر گسترش همکاری رادیو جوان با مخاطبان بوده است، که به دنبال آن استعدادهای بسیار خوبی کشف شد و تعدادی از برگزیدگان در این مراسم از همان شرکت کنندگان جشنواره های گذشته بوده اند.

 وی به حضور شرکت کنندگان خارجی درجشنواره امسال اشاره کرد و تصریح کرد: حدود ۱۱هزار و هفتصد و سی و چهار اثر در بخش های شنیداری و غیرشنیداری به دست ما رسیده که ۱۵ کشور در بخش بین الملل با ۲۵ اثر با ما همکاری داشتند.

 در بخش پایانی سومین جشنواره بین المللی جوانه  با حضور محمدحسین صوفی معاون صدا و احمدپور مبارکه از پوستر چهارمین جشنواره بین المللی جوانه رونمایی شد و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد

ابزار هدایت به بالای صفحه